Sivil Havacılığın Sosyal Adresi

Uçak Yolcuları Nedir?

Özet ile Uçak Yolcuları, sivil havacılık sektörüne hitap eden, sosyal bir biçimde şirketlere müşteriler tarafından feedback (uçuş başı anketler, yıllık "yılın enleri" anketi vb.) kazandıran, alınan feedbacklerin karşılığında da müşterilere puan kazandıran, rank sistemi olan, kazanılan puanların değerlendirildiği sosyal havacılık platformu girişimidir. 

Daha geniş kapsamda anlatmak gerekir ise;

Uçak yolcuları uçuş sonlarında uçuşlarına dair anlık anketleri doldurabilecekler. Doldurulan anketlerde sonuç çıktıları şirketlere uçuş/yolcu başına anlık olarak feedback olarak sunulacak. Yolcular bu anketleri doldurdukça hanelerine puan kazanacaklar. Kazanılan puanlar Uçak Yolcuları Market sayfasında kullanılabilir halde olacak (uçuş miline/puanına çevirim, fiziksel ve dijital ürünler vb.). Yolcular puan kazanırken şirketler anlık ve uçuş bazlı feedback alma imkanı yakalayacaklar. Yıllık dönemlerde "yılın enleri" seçilmek üzere genel bir anket oluşturulacak. Yolcular anketlerin haricinde grupların, profil sayfalarının, özel mesajlaşmaların olduğu özel sosyal platformda uçuşlarına dair sosyalleşme gerçekleştirebilecekler.

Neden Fon Desteğine İhtiyacı Var?

Proje sahibi olarak projeyi gerçekleştirmek için maddi olarak imkanım yok. Bunun için fon desteğine ihtiyaç duyuyorum. Sivil havacılık bölümünde son sınıf öğrencisiyim. 

Toplanan Fon Nelere Harcanacak?

Toplanan fon en başta kurulacak olan platform için temeline yatırım olarak kullanılacak. Website kurulacak, alt yapı hazırlanacak vb. 

Geleceğe Dair Potansiyeli ve İlerleme Basamakları Nedir?

Projeye dair kafamda başta ulusal akabinde global (en az 2 yıl sonra) şekilde alt yapısı özenle ve özel olarak kurulmuş olan bir platform mevcut. Alt yapının temeli hazır olunca ön kitleye sunulacak. Eksikler giderildikçe ayrılan reklam bütçesi ile tanıtımlar yapılacak. Olmayan ve rağbet göreceğine inandığım bir proje. Potansiyeli sizin takdirinizde.

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Murad Kaan Enes Varal

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

26
gün kaldı
DOTS-IF Destek Ol

DOTS-IF

Kapalı mekânlarda kullanmak için tasarlanmış topraksız tarım makinası

DESTEK 0 HEDEF 40.000
291
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000
20
gün kaldı
UNIVERSITY OF HOUSTON - SPACE ARCHITECTURE MASTER PROGRAM (Uzay Mimarlığı) Destek Ol

UNIVERSITY OF HOUSTON - SPACE ARCHITECTURE MASTER PROGRAM (Uzay Mimarlığı)

Uzay sektöründe yeni yeni gelişmeye doğru giden ülkemizin, gelecekte olacak projeleri için hazırda yetişmiş insanlar olmalıdır. Tutkum olan Uzay mimarisi yolunda, ben de bu yolun yolcusuyum.

DESTEK 500 HEDEF 50.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....