Müşterilerimize online satın aldırma kaygısı bulundurmadan tekstil ve perakende alanında işini güvenilir kılmayı amaçlayan firmamızda bunu size bir internet işlemi olarak değil bir mağaza hissi uyandırarak güvenilir ve yalın şekilde alışverişlerinizi tamamlamayı hedefliyoruz.

Moman'la siz değerli müşterilerimize ücretsiz bir şekilde vermiş olduğumuz terzilik ve stil danışmanlığı hizmetlerimizle sizlerle tek tek ilgileniyor ve sizin isteklerinize doğru ve en hızlı şekilde cevap vermeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda terzilik hizmetimizin içerisinde bulunan ürünü özelleştirme imkanıyla da müşterilerimize farklı ve özelleştirilmiş bir deneyim yaşatıyoruz.  Herhangi bir sorun karşısında geniş ve akıllı asistan ekibimiz ile her müşterilerimizle tek tek ilgilenebilmeyi ve sesle aramayı da kolaylaştırıyoruz. Moman' ı alışveriş yaptıkça kazandıran bir site haline getirmeyi ve müşterilerimize de harcarken kazandırmayı amaçladığımız için momanpay sistemimizi kurduk, bu sistem ile hem harcıyor hem kazanıyor hem de ödeme yöntemlerinizi isteğiniz şekilde genişletiyorsunuz. Momanpay sisteminizle her alışverişinizden puan kazanıyor aynı zamanda da içerisine yükleme yaparak fırsatlarımızdan yararlanmış bir şekilde alışverişlerinize devam etmenizi sağlayan bir online cüzdan sistemiyle daha rahat ve daha avantajlı bir deneyim sunuyoruz.

Size modadan daha fazlasını online alışverişlerinizde kişisel bir deneyim yaşatmayı hedeflediğimizden platformumuzda yetiştirme yurtlarındaki çocuklarımızın giyimlerine de destek olma bağış yapma imkanı da sağlıyoruz. Size harcarken kazanmayı kazanırken özel hissettirmeyi amaçlayan sitemizde kazançları arka planda tutuyor ve müşteri memnuniyeti sağlamak için müşteri odaklı çalışıyoruz. Ücretsiz stil danışmanı servisimizle sizlerin yaşam tarzlarını anlayıp size uygun olan ürünlerimize daha kolay ulaşmanızı sağlıyor ve sizlere özel stil tavsiyeleri veriyoruz. Ücretsiz stil danışmanlarımız, müşteri destek ekibimiz ve terzilerimizle sizlere daha kolay ve daha güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatmak için hizmet veriyoruz.

 Bu fonu nasıl değerlendireceğiz? 

Pazarlama kanalıyla daha fazla kitleye ulaşmak için kullanacağız. 


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Doğukan Tarhan

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

22
gün kaldı
ÜRETİCİSİNDEN AL Destek Ol

ÜRETİCİSİNDEN AL

Üreticiyle alıcıyı aracısız bir şekilde buluşturan mucizevi bir platformdur.

DESTEK 0 HEDEF 7.500
23
gün kaldı
DOTS-IF Destek Ol

DOTS-IF

Kapalı mekânlarda kullanmak için tasarlanmış topraksız tarım makinası

DESTEK 0 HEDEF 40.000
17
gün kaldı
UNIVERSITY OF HOUSTON - SPACE ARCHITECTURE MASTER PROGRAM (Uzay Mimarlığı) Destek Ol

UNIVERSITY OF HOUSTON - SPACE ARCHITECTURE MASTER PROGRAM (Uzay Mimarlığı)

Uzay sektöründe yeni yeni gelişmeye doğru giden ülkemizin, gelecekte olacak projeleri için hazırda yetişmiş insanlar olmalıdır. Tutkum olan Uzay mimarisi yolunda, ben de bu yolun yolcusuyum.

DESTEK 500 HEDEF 50.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....