Gören Kalpler Eğitim Derneği, 1997 yılında kurulan, görme engelli çocukların, gençlerin ve ailelerin toplumsal yaşama daha etkin bir şekilde katılmalarını ve toplumla bütünleşmelerini hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.

Gören Kalpler Görme Engelliler Eğitim Merkezi ise bu amaçlarla uzun yıllar süren deneyim ve çabalar sonucu 2008 yılında derneğimiz tarafından kurulmuştur. Gören Kalpler Görme Engelliler Eğitim Merkezi kuruluşundan bu yana görme engelli yetişkin ve çocukların toplumsal yaşama entegrasyonu ve sosyal hayata uyum becerilerini geliştirmek üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Gören Kalpler Görme Engelliler Eğitim Merkezi olarak üst katımızda bulunan teras bölümünü kendi imkanlarımızla cam balkon ile kapatıp zemini de laminant parke ile döşettirdik. Toplam 63 metrekare olan bu alanda 12.21 metrekarelik kısım ise sahne olarak projelendirilmektedir. Sizlerin desteğiyle projelendirdiğimiz sahneyi inşa ettiğimizde görme engelli çocuklarımız bu alanı en iyi şekilde kullanacak ve sahne sanatları gösterileri ve eğitimleri alacaktır. Müzik etkinliklerinde ihtiyaç duyacağımız enstrümanlar eğitim merkezinde bulunmaktadır. Ayrıca küçük çaplı bir ses düzenimiz de mevcuttur .Oluşturacağımız bu sahne, merkezimizde eğitim gören 2-18 yaş arasındaki 121 öğrenci öncelikli olmak üzere tüm görme engelli bireylerin kullanımına ücretsiz olarak sunulacaktır.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Gizli Destekçi
  3 ay önce
  150
  Destek
  150
 • Dilek Seferoğlu
  3 ay önce
  50
  Destek
  50


TAKIM


Erol Sayyıdan

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

14
gün kaldı
UNIVERSITY OF HOUSTON - SPACE ARCHITECTURE MASTER PROGRAM (Uzay Mimarlığı) Destek Ol

UNIVERSITY OF HOUSTON - SPACE ARCHITECTURE MASTER PROGRAM (Uzay Mimarlığı)

Uzay sektöründe yeni yeni gelişmeye doğru giden ülkemizin, gelecekte olacak projeleri için hazırda yetişmiş insanlar olmalıdır. Tutkum olan Uzay mimarisi yolunda, ben de bu yolun yolcusuyum.

DESTEK 500 HEDEF 50.000
9
gün kaldı
Yazar Zeka Destek Ol

Yazar Zeka

Python yazılım dili öğrenerek kendi yapay zeka projemi yapmak

DESTEK 0 HEDEF 25.000
59
gün kaldı
Sesolsun Destek Ol

Sesolsun

Kişilerin hayat hikâyelerinden duygu durumu analizi yapılarak kişiye özel besteler yapılmasıdır.

DESTEK 0 HEDEF 50.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....