Hayvan - Tarım - Bitki - Yaban Hayvanları' nı korumaya yönelik kutu oyunu tasarısı. Oluşturduğum dört farklı versiyonu olan +7 yaş ve üzeri insanların oynayabileceği oyunlar ile aileler kaliteli vakit geçirecekler
 • 3.200 FONLAMA İÇİN
 • 1
  0
  0
 • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
 • Geliştirme Aşamasında
 • TAKİP ET

Yaban Hayvanları Oyunu Nedir?

Dünyada özellikle nesli tükenmekte olan hayvanlara bakış açısını değiştirmek üzere kurulu olan oyunda dünya üzerinde bulunan koruma merkezlerinden alınan vahşi hayvanları milli parkınıza yerleştirip gelen ziyaretçi ve turistlerden ücret alınarak daha çok hayvanı kurtarmayı amaçlayın bir platform.

Tarla Oyunu Nedir ?

Ülkemizde bitmek üzere olan tarımı canlandırıp, oyunda dahi olsa ekip biçip hasat etmeye yönelik bir oyun. Tahıl ürünleri sebzeler ekip yetiştirdiğin ürünleri satmaya dayalı oyun.

Orman Oyunu Nedir?

Orman oyununda kişilere başlangıçta verilen paralar ile ormanlık alan satın alınıp meyve ağaçları diktiriyorum. Gelen ziyaretçilere ve turistlere meyve satışı yapılmaktadır.

Çiftlik Oyunu Nedir?

Oyun alanında bulunan 20 çiftlik ve 4 dükkanı satın alıp çiftliklere hayvan yerleştiriyorsunuz .Hayvanların ürünlerini çiftliğe ve dükkana gelen kişilere satma üzerine kurulu bir oyun.

Oyunların Kuralları Nelerdir?

Oyunların kendi içerisinde kuralları mevcut olup tüm detaylarını anlattığım bir oyun broşürü tasarladım. Göndermiş olduğum oyunların hepsinin içinde bulunmaktadır.

Yapılan Yardımları Hangi Amaç Doğrultusunda Kullanacağım?

Tekli baskıda ödemiş olduğum oyun başı 100 lira maliyeti toplu basımda yaklaşık 50 liraya düşmüş olacağından toplu baskı için kullanacağım. Aynı zamanda siz değerli destekçilere oyunları ileterek popülerleşmesini sağlamayı hedefledim.

Fotoğraf Galerisi

Video GaleriTAKIM


Alican Güvenç


YORUM YAP

GÖNDER
 • 3.200 FONLAMA İÇİN
 • 1
  0
  0
 • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
 • Geliştirme Aşamasında
 • TAKİP ET
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

18
gün kaldı
Troll Platform Destek Ol

Troll Platform

Tüm platform oyunlarının aksine, oyunda engellerin yeri belli değil.

DESTEK 0 HEDEF 10.000
24
gün kaldı
kithubb Destek Ol

kithubb

Yüzlerce kitaba sadece bir mobil uygulamayla okuduğunuz kitaplarınızı takaslayarak ücretsiz bir şekilde ulaşmak ister misiniz?

DESTEK 60 HEDEF 20.000
58
gün kaldı
Uğurcan'a Destek Olur musun? Destek Ol

Uğurcan'a Destek Olur musun?

Uğurcan'a destek olur musun?

DESTEK 0 HEDEF 170.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....