Kadınlara

Merhabalar,

Ben Gizem Er. Adnan Menderes Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisiyim. Bölümümle alakalı olarak bilgisayar benim için vazgeçilmez bir unsur. 4 yıl önce bilgisayar oyunlarıyla tanıştım. 4 yıldır başta Cs-Go olmak üzere bir çok oyun oynuyorum. Kendimi en başarılı bulduğum oyun Cs-Go oyunudur. Cs-Go oyunun da en üst rütbe de oyun oynuyorum. Bu oyunun takımları dünya üzerinde mevcuttur. Türkiye'de ise bu sene bir ilk yaşanarak Beşiktaş, E-spor dalında kadın takımını çıkardı. Beş oyuncudan oluşan takım da hepsi yabancı ve bu konu da bir ilk olup o takıma girmek istiyorum. 

Keşfedilmek için Twitch.com platformunda oyun yayınları yapmam gerekiyor. Fakat bu sistemi oluşturmam için gerekli param mevcut değil. 2 bin tl kadar birikimim var fakat doların yükselmesi dolayısıyla yeterli parayı bulmam mezun olana kadar imkansız.  

Bir genç kızın hayallerin de bir imzanız olmasını isterim.

E-Spor ile ilgili gerekli bilgileri aşağı da bilginize sunuyorum..


E-Spor

Günümüzde ulusal ve uluslararası birçok e-Spor turnuvası düzenlenmektedir. Bu turnuvalar oyunculara rekabet edecekleri profesyonel bir ortam sağlayarak elektronik spor ve sporcu kavramlarının gelişmesi ve yaygınlaşmasına büyük katkı sağlamıştır. Her geçen gün düzenlenen resmi ve özel turnuvaların sayısı ve bu turnuvalara gösterilen ilgi artmakta, buna bağlı olarak da e-Sporcuların bunu profesyonel bir meslek olarak icra etmesinin önü açılmaktadır.


Artık e-Spor turnuvaları milyon dolarlara varan ödüllerle ve binlerce izleyicinin arenalarda, yüz binlercesinin ise internet üzerinden yapılan canlı yayınlarda takip ettiği büyük etkinlikler haline dönüşmüştür.

E-Spor’un farklı alanlarında faaliyet gösteren ve çeşitli firmalarla sponsorların çatısı altında toplanan yüzlerce eSpor kulübü kurulmuş ve bu kulüpler tıpkı bir spor kulübü gibi düzenli antrenman yapmakta, çeşitli lig ve turnuvalarda yarışmakta ve gerektiğinde transfer yaparak kadrolarını güçlendirmektedirler.


Ayrıca dünyanın çeşitli ülkelerinde e-Sporcular artık sporcu olarak sayılarak sporcu lisansı almaya başlamışlardır. Türkiye de 2014 yılı itibariyle lisans veren ülkeler arasına katılmıştır.

Destekleriniz için çok teşekkürler.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    2 yıl önce
    20
    Destek
    20

TAKIM


Gizem Er

YORUM(1)

Uğur Ersöz
Uğur Ersöz 12 Ekim 2018

Gerçekten bu önemli konuda desteğimi asla esirgemem.

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

30
gün kaldı
Eğitimime devam edebilmek istiyorum Destek Ol

Eğitimime devam edebilmek istiyorum

Eskimiş olan bilgisayarım yandığı için yeni bilgisayara ihtiyacım var.

DESTEK 0 HEDEF 6.500
46
gün kaldı
Codimis ile Geleceğini Kodla! Destek Ol

Codimis ile Geleceğini Kodla!

Yazılım alanında kendini geliştirmek isteyen kişilere güncel içerik ve kaynak sağlayarak, mentor destekli bir süreç eşliğinde iş ve staj bulmalarına yardımcı olan online platformdur.

DESTEK 1.000 HEDEF 10.000
60
gün kaldı
Buyroon.com Destek Ol

Buyroon.com

Sosyal bir e-ticaret deneyimi.

DESTEK 0 HEDEF 150.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....