Moduna göre giyin!

Merhabalar size kısaca projemizden bahsetmek isterim. 

Öncelikle biz bu yola "tasarım anlayışınızı değiştirmeye geldik" sloganı ile çıktık. Avcılar'da küçük bir atölyemiz var. 2 Arkadaş paramızı biriktirip dijital baskı makinemizi aldık 2 tane de eski de olsa dikiş makinemizi aldık. Tasarımları kendimiz çıkartıyoruz, kimi zaman sabahlara kadar çalışıp kendimiz çiziyoruz kimi zaman internette gördüğümüz güzel tasarımlarla oynayarak bir şeyler çıkartmaya çalışıyoruz. 

Ülkemizde az bulunsa da diğer tasarım tişört firmalarına kıyasla fiyatlarımız çok uygun. Biraz da bu fiyatlara tepki olarak yapmak istiyoruz bu işi. Kalitemize gelecek olursak kumaşlarımız %100 koton kumaşlar. Kendimiz giymeyeceğimiz ürünü kargoya vermiyoruz. 


Projemize gelecek olursak. Biz zaten tasarım tişört yapıyoruz ama dünyada şuanda yapılmamış (küçük araştırmalar sonucu söylüyoruz) bir projeye imza atmak istiyoruz. 

İnsanlar günlük modlarına göre ( ruh hali ) giyinebilsin. Kendilerini giydikleri tişörtler ile anlatabilsin. Dışarıda girdikleri ortamlarda daha kolay kaynaşabilsin diye moduna göre giyin projesi başlatmak istiyoruz. 

Projede üretilecek tüm tişörtler emoji ve yazı üzerine olacaktır. Kısa ve öz tasarımlarla insanlar o günkü ruh hallerini dışarıya vurabilecekler. Satış politikası olarak ise tişörtleri tek tek ve paketler halinde satmak istiyoruz. Sonuçta insanlar her gün mutlu veya her gün mutsuz olmayacakları için 2-3 adet ve üzeri tişört alımı yapacaklar. Biz de küçük paketler oluşturup daha avantajlı fiyatlara satmak istiyoruz (gülen, ağlayan, kızgın surat 3 tişört X tl gibi) 

Bu güzel projeyi gelin beraber gerçekleştirelim. Üretim konusunda her şeyimiz tamam ama kumaş almak için ve reklam yapmak için bütçeye ihtiyacımız var. Sen de bu projeye inanıyorsan bize destek çık ve destek çıktığın proje sayesinde sokakta yürürken bizim tasarımlarımızı görüp mutlu ol :)Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Gizli Destekçi
    2 yıl önce
    2.500
    Destek
    2.500


TAKIM


Mustafa Güner

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

32
gün kaldı
Uğurcan'a Destek Olur musun? Destek Ol

Uğurcan'a Destek Olur musun?

Uğurcan'a destek olur musun?

DESTEK 0 HEDEF 170.000
21
gün kaldı
Yeni Nesil Kutu Oyunları Destek Ol

Yeni Nesil Kutu Oyunları

Hayvan - Tarım - Bitki - Yaban Hayvanları' nı korumaya yönelik kutu oyunu tasarısı. Oluşturduğum dört farklı versiyonu olan +7 yaş ve üzeri insanların oynayabileceği oyunlar ile aileler kaliteli vakit geçirecekler

DESTEK 0 HEDEF 3.200
55
gün kaldı
Oyun Projem - Can You Hear Me Mama Destek Ol

Oyun Projem - Can You Hear Me Mama

Küçük bir ailenin yürek burkan dramatik hikayesi.

DESTEK 0 HEDEF 2.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....