DESTEK OL
Üreten kadınların el emeği ürünlerini satarken yaşadığı ödeme sorunları için çözüm üretecek sanal pazar yeri projesi.
  • 0 Toplandı

    HEDEF:100.000
  • 0 DESTEKÇİ
  • 13 GÜN KALDI
  • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
  • Geliştirme Aşamasında
  • DESTEK OL
  • TAKİP ET

Merhaba;

Yakın çevremde el emeği ile yaptığı örgüleri, çantaları, terlikleri, patikleri arkadaş ortamında satabilen ancak internet satışları boyutuna gelince yetersiz bilgiden, güven sorunundan ve yüksek komisyonlardan dolayı satış yapamayan onlarca kadın tanıdığımın olması beni onlar için güvenli ödeme yöntemi oluşturmaya yöneltti.

İlk olarak bahsettiğim çevremdeki bu insanlar için hazırladığım web sitesinin daha da geliştirilerek tüm Türkiye'de emekçi kadınlar tarafından kullanılabilir hale gelmesini amaçlıyorum.

Bu düşünce ile açtığım www.sizeyaptim.com ile Türkiye'nin dört bir yanında örgüden giyime, sebzeden meyveye, makromeden peynire, yoğurda kadar binlerce çeşit ürün üreten kadınların internet üzerinden satışları kolay ve güvenli hale gelecek.

İlerleyen süreçte topladığımız fon ile sistemimizin altyapısını geliştirecek ve yapacağımız kargo anlaşmaları ile yine kadınlara destek olacağız.Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Mustafa Ak

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

1
gün kaldı
ISU International Space University, MSS Master of Space Studies Program Edu Destek Ol

ISU International Space University, MSS Master of Space Studies Program Edu

Hayatımın ringinde geçirdiğim birinci round'u başarılı bir şekilde atlattıktan sonra içine girdiğim ikinci roundda da başarılı olmam için yeni dönem eğitimimde bana destek olabilecek insanlara sesimi ulaştırarak başarabilirim.....

DESTEK 200 HEDEF 50.000
43
gün kaldı
KADIN İŞTE Destek Ol

KADIN İŞTE

İş bulmakta zorlanan kadınların, sürdürülebilir ekonomiye daha etkin bir şekilde katılımının sağlanması amacıyla meslek edindirme kursları ile işsiz kadınların katılımıyla istihdam garantili mesleki eğitimler planlanmıştır.

DESTEK 0 HEDEF 35.000
28
gün kaldı
60 GÜNDE, 54 KÖY Destek Ol

60 GÜNDE, 54 KÖY

60 GÜNDE 54 KÖYDE ÇOCUKLAR

DESTEK 0 HEDEF 150.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....