DESTEK OL
Sivil Havacılığın Sosyal Adresi
  • 0 Toplandı

    HEDEF:2.500
  • 0 DESTEKÇİ
  • 33 GÜN KALDI
  • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
  • Geliştirme Aşamasında
  • DESTEK OL
  • TAKİP ET

Uçak Yolcuları Nedir?

Özet ile Uçak Yolcuları, sivil havacılık sektörüne hitap eden, sosyal bir biçimde şirketlere müşteriler tarafından feedback (uçuş başı anketler, yıllık "yılın enleri" anketi vb.) kazandıran, alınan feedbacklerin karşılığında da müşterilere puan kazandıran, rank sistemi olan, kazanılan puanların değerlendirildiği sosyal havacılık platformu girişimidir. 

Daha geniş kapsamda anlatmak gerekir ise;

Uçak yolcuları uçuş sonlarında uçuşlarına dair anlık anketleri doldurabilecekler. Doldurulan anketlerde sonuç çıktıları şirketlere uçuş/yolcu başına anlık olarak feedback olarak sunulacak. Yolcular bu anketleri doldurdukça hanelerine puan kazanacaklar. Kazanılan puanlar Uçak Yolcuları Market sayfasında kullanılabilir halde olacak (uçuş miline/puanına çevirim, fiziksel ve dijital ürünler vb.). Yolcular puan kazanırken şirketler anlık ve uçuş bazlı feedback alma imkanı yakalayacaklar. Yıllık dönemlerde "yılın enleri" seçilmek üzere genel bir anket oluşturulacak. Yolcular anketlerin haricinde grupların, profil sayfalarının, özel mesajlaşmaların olduğu özel sosyal platformda uçuşlarına dair sosyalleşme gerçekleştirebilecekler.

Neden Fon Desteğine İhtiyacı Var?

Proje sahibi olarak projeyi gerçekleştirmek için maddi olarak imkanım yok. Bunun için fon desteğine ihtiyaç duyuyorum. Sivil havacılık bölümünde son sınıf öğrencisiyim. 

Toplanan Fon Nelere Harcanacak?

Toplanan fon en başta kurulacak olan platform için temeline yatırım olarak kullanılacak. Website kurulacak, alt yapı hazırlanacak vb. 

Geleceğe Dair Potansiyeli ve İlerleme Basamakları Nedir?

Projeye dair kafamda başta ulusal akabinde global (en az 2 yıl sonra) şekilde alt yapısı özenle ve özel olarak kurulmuş olan bir platform mevcut. Alt yapının temeli hazır olunca ön kitleye sunulacak. Eksikler giderildikçe ayrılan reklam bütçesi ile tanıtımlar yapılacak. Olmayan ve rağbet göreceğine inandığım bir proje. Potansiyeli sizin takdirinizde.

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Murad Kaan Enes Varal

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

19
gün kaldı
ADIM ADIM MARS'A! Destek Ol

ADIM ADIM MARS'A!

Yuri Gagarin'in uzaya çıktığı kapsülün yapıldığı Üniversite olan Samara Üniversitesi'nden kabul aldım. Uzay Mühendisliği eğitimi almam için maddi desteğe ihtiyacım var.

DESTEK 730 HEDEF 30.000
36
gün kaldı
ISU International Space University, MSS Master of Space Studies Program Edu Destek Ol

ISU International Space University, MSS Master of Space Studies Program Edu

Hayatımın ringinde geçirdiğim birinci round'u başarılı bir şekilde atlattıktan sonra içine girdiğim ikinci roundda da başarılı olmam için yeni dönem eğitimimde bana destek olabilecek insanlara sesimi ulaştırarak başarabilirim.....

DESTEK 200 HEDEF 50.000
0
gün kaldı
Bu bir deneme projesidir. İncele

Bu bir deneme projesidir.

Bu bir deneme projesidir.

DESTEK 0 HEDEF 9.999

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....