ROKET MÜZİK NEDİR?

Öncelikle ''roket müzik'' bir çevrimiçi birmüzik uygulamasıdır. Uygulamamızda tekli müzik dinleme kısmı ve çoklu müzik dinleme kısımları olacaktır.

Tekli müzik dinleme kısmında klasik diğer uygulamalarda olduğu gibi kullanıcı tek başına istediği müziği dinleyebilecek fakat çoklu müzik dinleme kısmında kullanıcı istediği kategoriden farklı yerlerden kullanıcılarla birlikte aynı anda müzik dinleyebilecek ve birlikte müzik dinlerken sohbet edebilecekler.

Uygulamamız bir yandan müzik dinleme fırsatı sunarken bir yandan arkadaş edinme olanağı sağlayacak. Aynı zamanda uygulamamızı kullanan kullanıcılar bazı ünlüler ile karşılaşabilecek. Keşfedilmemiş müzik yapımcıları ve yeni müzik yapımcıları da uygulamamızda müziğinin keşfini sağlayabilecek.

Projemizi gerçekleştirebilmek için desteğe ihtiyaç duyuyoruz çünkü yazılım ekibi ve sunucu masraflarını karşılayamıyoruz. Yatırım alamıyoruz. Bu yüzden sizlerin desteklerine ihtiyacımız var. Şimdiden herkese çok teşekkür ederiz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Aslan Doğukan Aydın

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

20
gün kaldı
DOTS-IF Destek Ol

DOTS-IF

Kapalı mekânlarda kullanmak için tasarlanmış topraksız tarım makinası

DESTEK 0 HEDEF 40.000
14
gün kaldı
UNIVERSITY OF HOUSTON - SPACE ARCHITECTURE MASTER PROGRAM (Uzay Mimarlığı) Destek Ol

UNIVERSITY OF HOUSTON - SPACE ARCHITECTURE MASTER PROGRAM (Uzay Mimarlığı)

Uzay sektöründe yeni yeni gelişmeye doğru giden ülkemizin, gelecekte olacak projeleri için hazırda yetişmiş insanlar olmalıdır. Tutkum olan Uzay mimarisi yolunda, ben de bu yolun yolcusuyum.

DESTEK 500 HEDEF 50.000
285
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....