Pandemi sürecinde bir çoğumuz vaktini evinde geçiriyor. Bu vakit hızla akıp giderken kendimi bilgisayar başında geçirdiğim verimli zamanı araştırmalar yapararken buldum. Aynı zamanda bilgisayarla kendi kendime konuşutuğumu gördüm. Çünkü şu süreçte bilgilerimi paylaşacağım herhangi bir kişi yoktu. Olsa bile bu tür sohbetleri çoğunluğa ulaştırma imkanımız yoktu. Bende bununla birlikte düşünürken podcast yayınları yapmaya karar verdim. Böylelikle geniş kitleye ulaşabilecek ve farklı fikirleri öğrenmek için dostlarımla uzaktan bağlanıp gündem,teknoloji ve eğlence alanlarında kendi fikirlerimizi özgürce konuşup bizler gibi düşünen veya düşünmeyen değerli tüm insanlara ulaştırabilecektim. Podcast ve amaçlarını araştırmamdan sonra ilk kaydımı yaptım fakat ses kalitesinden dolayı dinlenebilirliğini pek beğenmedim. Bir hizmetin kaliteli ve süreklilik arz etmesi için o hizmetin kusursuz olmasının kanaatindeyim. Bu nedenden dolayı bir mikrofon temin edebilmek için fonbulucu.com'a başvuru yaptım ve siz değerli fonlayıcıların desteği ile podcast yayınlarımı daha kaliteli bir sesle beraber paylaşacağımı düşünüyorum. Bu sebepten dolayı destekleyen veya desteklemeyen her birinize minettarım. 


Yayınlarımız çoğul kişiye hitap edebilmesi adına bir çok konu için arkadaşlarıma danıştım ve bilgilerin kolayca erişilebildiği şu günlerde bazen yürürken bazen otururken sadece bir ses yoluyla insanların evlerine girebilmek beni hem heyecanlandırıyor hemde sevindiriyor. Bu sebepten ötürü yayınlarımızda yemeklerden gündem konularına gezi seyahatten teknolojiye bir çok konu adı altında hizmet vereceğini söylemek isterim. 

Son olarak herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Gerekli olan mikrofonun Marka ve Modeli : 

Rode NT USB Kondenser Mikrofon

Fiyat : 2500₺

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.

TAKIM


Emre Yücesoy

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

31
gün kaldı
Wetell Destek Ol

Wetell

Hikayeler hayata anlamlandırmanın en güzel yoludur.

DESTEK 125 HEDEF 30.000
28
gün kaldı
ParkMentor|Yeni Nesil Park Asistanı Destek Ol

ParkMentor|Yeni Nesil Park Asistanı

ParkMentor otoparklarda var olan sinyalizasyon sistemlerinden veya kameralardan aldığı verileri yapay zeka algoritmalarıyla birleştirerek sürücülere park alanlarını gösteren bir park asistanı

DESTEK 210 HEDEF 15.000
26
gün kaldı
Vetnorm Destek Ol

Vetnorm

Dijital Veteriner Hekim Danışma Hizmeti

DESTEK 250 HEDEF 10.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....