ParkMentor otoparklarda var olan sinyalizasyon sistemlerinden veya kameralardan aldığı verileri yapay zeka algoritmalarıyla birleştirerek sürücülere park alanlarını gösteren bir park asistanı

ÖNEMLİ:
BU BİR EntreCOM Girişimidir.

BU KAMPANYADA TOPLANAN DESTEKLER, HEDEF TUTARININ YARISINDAN FAZLA OLMASI DURUMUNDA KAMPANYA BAŞARILI SAYILIR ve TOPLANAN FON KAMPANYA SAHİBİNE AKTARILIR.


Park Yeri Ararken Yakıt ve Zaman Kaybetmekten Sıkılmadınız mı?


Artan nüfus ile doğru orantılı olarak trafiğe çıkan araç sayısı da her geçen gün artıyor. İstanbul’da 3 milyondan fazla trafiğe çıkan otomobil var. Peki bu araçlar için yeterli sayıda park alanı mevcut mu? Sorunun cevabı tabii ki HAYIR. İstanbul’da sadece 400.000 araçlık park alanı mevcut bu durum park alanı ararken her yıl 180 km fazladan yol gitmemize ve ayda 30 dakikamızı park alanı aramak için harcamamıza sebep oluyor. Bu durum tüm şehirlerimiz için geçerli. Fakat endişelenmenize gerek yok ParkMentor “Akıllı Şehirlerde Yeni Nesil Bir Park Asistanı” olarak park sorununun çözümü için kollarını sıvadı :)


ParkMentor Nedir ? Ne Yapar? Odaklanılan Problemi Nasıl Çözer ?

ParkMentor olarak kullandığımız algoritmalar ile otopark içerisinde var olan sinyalizasyon sisteminden veya kamera sistemlerinden aldığımız verileri ve görüntüleri yapay zeka ile birleştirerek işletmeye otonom bir park yönetim süreci oluşturuyoruz. Yapay zeka teknolojisi ile sürücülere mobil uygulama üzerinde park alanlarının boş ve dolu olup olmadığını anlık ve noktasal olarak göstereceğiz.Sinyalizasyon Sistemi Olan Otoparklar:


Sinyalizasyon sisteminden alınan veriler yapay zeka algoritmaları ile işlenerek boş ve dolu olan park alanları anlık ve noktasal olarak gösteriliyor.

Sinyalizasyon Sistemi Olmayan Otoparklar:

Kamera sistemlerinden alınan görüntü verileri yapay zeka algoritmaları ile işlenerek boş ve dolu olan park alanları anlık ve noktasal olarak gösteriliyor.

Otopark İçi Navigasyon Özelliği:

Sürücüler Takibe Al özelliği ile park etmek istediği alanı seçtikten sonra o alana kadar otopark içerisinde navigasyon özelliği ile gidebiliyorlar.Aracını park etmek istediğin otoparkı seç ve navigasyonun senin için en iyi rotayı oluşturmasına izin ver.

Otopark içerisinde park etmek istediğin alanı seç ve "Takibe Al" bizde seni park alanına kadar götürelim.


Kurumsal işletmelere vereceğimiz SaaS hizmeti ile yapay zeka kullanarak elde edeceğimiz ve kendi üreteceğimiz verileri onlarla dashboard üzerinden paylaşacağız ve bu sayede işletme verimlerini arttırmalarına destek olacağız.


ÖDÜLLER

      


 Alacağımız Fonu Nerelerde Kullanacağız?

 • Pazarlama maliyetleri için
 • Ekibimizi büyütmek için 
 • Şirket kurulumu için 

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Oğuzhan Albayrak
  1 ay önce
  50
  Destek
  50
 • fonbulucu Platformları
  3 ay önce
  100
  Destek
  100
 • Gizli Destekçi
  3 ay önce
  30
  Destek
  30
 • Kübra Abdurrahmanoğlu
  3 ay önce
  30
  Destek
  30


TAKIM


Musa Can Arslan
Murat Fidan-23565
Süleyman Burak Özcan-23569

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

24
gün kaldı
İnsansız Kasa Teknolojileri Destek Ol

İnsansız Kasa Teknolojileri

Müşterilerin mağazadan alışveriş sırasında kasa sırası bekleme sorununu yapay zeka ile çözebilen insansız kasa teknolojisi geliştirmek.

DESTEK 0 HEDEF 7.000
48
gün kaldı
ParkIn Destek Ol

ParkIn

ParkIn,sürücülere en yakın ve en ekonomik otoparkları gösteren ücretsiz bir mobil uygulamadır.

DESTEK 11.320 HEDEF 40.000
8
gün kaldı
Moman Destek Ol

Moman

Modadan daha fazlası

DESTEK 0 HEDEF 500

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....