Öğrenciye.NET öğrencilerin eğitim hayatları boyunca bilgi ve destek alabilecekleri bir platform.

Merhaba, 

Biz Şubat 2017'de başladığımız projemizi geliştirmek için desteklerinizi istiyoruz.

İlk başladığımız günden bu yana öğrenciler ile ilgili birçok içerik paylaştık. Bunlara ek olarak Change.org'da birçok kampanya başlattık. Sosyal medyada ve erişebildiğimiz tüm platformlarda öğrencileri bilgilendirip onlara yönelik içerikleri paylaşıyoruz.  


Sizden neden destek istiyoruz?

Bugün geldiğimiz noktada yazılı içeriklerin değerinin giderek azaldığını ve buna karşılık görsel içerik değerlerinin giderek arttığını görüyoruz. Biz de Öğrenciye.NET olarak görsel içerikler üretmek istiyoruz. Bu içerikleri üretmek için kamera ve ekipmanlar almaya ihtiyacımız var. Sizin sağlayacağınız yardımlar ile bu ekipmanları elde edecek ve içeriklerimizi üretmeye başlayacağız.


Öğrenciye.NET olarak üreteceğimiz video içeriklerde akademisyerlerle, mezunlarla ve öğrencilerle röportajlar yaparak öğrencilerimizin kariyerlerine yön verecek adımlar atmalarına yardım edeceğiz.Öğrenciye.NET ve yan kuruluşu olan Bursiyer ile öğrencileri birçok alanda bilgilendirdik ve bilgilendirmeye devam edeceğiz. Geçen yıl sitelerimize 100 binin üzerinde öğrenci giriş yaptı. Bu öğrenciler duyurusunu yayınladığımız burs, staj, yüksek lisans ve benzeri projelere başvurarak geleceklerine yön verdiler. Biz sağladığımız desteği daha da güçlü bir hale getirmek için sizden destek bekliyoruz. Öğrenciler için üreteceğimiz video içeriklerle Öğrenciler daha fazla konuda bilgi sahibi olacaklar ve kariyerlerine yön verirken fırsatları kaçırmayacaklar.


Ekibimizde kimler var?


Mehmet SARIARSLAN 

22 yaşında. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü 2015 yılında yarıda bırakarak Rusya'da SPBSTU'da Nükleer Enerji Mühendisliği alanında eğitimine devam etmektedir. 


Özge SARIARSLAN

23 yaşında. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 2018 mezunu. 


Özge BAŞPINAR 

22 yaşında. Gazi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 2018 mezunu.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    2 yıl önce
    50
    Destek
    50


TAKIM


Mehmet Sarıarslan

YORUM(1)

fonbulucu.com İlk Destek
fonbulucu.com İlk Destek 07 Ağustos 2018

Projeni, ekibinle beraber 2-3 dakikalık bir video ile anlatırsan daha kolay ve daha çok destekçi bulabileceğini unutma. Başarılar dileriz.

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

49
gün kaldı
Moman Destek Ol

Moman

Modadan daha fazlası

DESTEK 0 HEDEF 500
38
gün kaldı
Codimis ile Geleceğini Kodla! Destek Ol

Codimis ile Geleceğini Kodla!

Yazılım alanında kendini geliştirmek isteyen kişilere güncel içerik ve kaynak sağlayarak, mentor destekli bir süreç eşliğinde iş ve staj bulmalarına yardımcı olan online platformdur.

DESTEK 1.000 HEDEF 10.000
1
gün kaldı
Keşfet, Yarat, Mutlu Ol Destek Ol

Keşfet, Yarat, Mutlu Ol

Psikoloji, girişimcilik ve yaratıcılık alanını birleştirdiğimiz interaktif eğitim platformu.

DESTEK 310 HEDEF 5.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....