DESTEK OL
 • 0 Toplandı

  HEDEF:180.000
 • 0 DESTEKÇİ
 • 73 GÜN KALDI
 • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
 • Satış Aşamasında
 • DESTEK OL
 • TAKİP ET

Herkese selamlar. Öncelikle; Yaşam Alanı Teknolojisi’ ne ilginiz için teşekkür ederiz.

Tahminimce de öncelikle girişimin hikayesini merak ediyorsunuz.

Girişimin Hikayesi:

Hikayemiz; toplu yaşam alanlarına bacasız fabrikalar adını takmamızla başladı ve bu başlangıç bu yapıları incelememizi sağladı. Büyük yapılar insana konforlu yaşam verebilmek için devamlı çalışırlar. Bu çalışma beraberinde bir organizasyon ihtiyacını doğurur ve bu organizasyon ihtiyacı ise yeni meslekleri… Yöneticiler; takip edecekleri rutin işlerden, ihtiyaç olan yeni taleplere cevap verebilmekten ve altyapının devamlı çalışır halde olmasından doğrudan sorumludurlarMercen’s Yaşam Alanı Teknolojisi bu sorumluluğun teknolojisi olmayı hedeflemiştir.

Bu girişim; misyonunda teknoloji asistanı olmaya, vizyonunda ise yönetim idaresini tamamen sahip olduğu teknoloji üzerinden gerçekleştirmeye odaklanmıştır.

Peki bugüne kadar neler yaptık ?

Konseptimizi Eylül 2018‘ de konuşmaya başladık. Aralık 2018 yılı itibari ile henüz ortada ürün yokken ve şirketleşmemişken ufak çaplı bir yatırım aldık.  2019 Yılı Ocak ayında piyasa araştırması yapabilmek ve pazarın ihtiyaçlarını potansiyel müşterilerimizden öğrenebilmek adına, çalışmalara başladık. 2019 yılı ortasına geldiğimizde belirlediğimiz hedeflere yönelik kurumsal çalışmalarımızı tamamladık. Aynı yılın ikinci periyodunda teknik saha desteği modülünü, teknoloji olmadan bizzat kendimiz ustaları bularak ve iş teslimlerini sorunsuz yaparak gerçekleştirdik. 2019 yılı sonunda yatırımcımız ekonomik nedenlerle çıkış yaptı. Şubat 2020’ de Mercens Mühendislik Ltd. Şirketi’ ni iki ortaklı yapıda kurduk. Yine aynı ay içerisinde yurtiçindeki en prestijli organizasyon olan Startup İstanbul programında ilk 100 içerisinde yerimizi almayı başardık. Nisan 2020’ de ise bir teknoloji ajansı ile ortaklık yaptık ve ekibimizi büyütmüş olduk. Ürünümüzü Eylül 2020 itibariyle markette yayınladık ve ilk kullanıcılarımızı içeri aldık. 2021 Yılı başında ise; KOSGEB tarafından İleri Girişimcilik Destek Programı kapsamında destek almayı başardık.

Kullanıcılarımıza sunduğumuz imkânlar dahilinde; robotlaşmış ön muhasebe, rutin iş takipleri, teknik saha desteği, interaktif iletişim kurabilme, hızlı karar mekanizmaları ve müşteri temsilcisi bulunmaktadır.

Gelecekte vermeyi hedeflediğimiz hizmetler arasında ise; interaktif müşteri temsilciliği, sipariş platformu, sosyal alan ve IOT cihazlara bağlı teknik saha desteği bulunmaktadır. Bu vizyonun çatısında ise otomatik yönetim yer almakta.

Geldiğimiz noktada; daha iyi ürün deneyimi, müşteri ihtiyaçlarını daha hızlı karşılayabilmek ve yatırımcısına kâr getirecek hizmetler sunabilmek adına ÜR & GE çalışmalarına başladık.

Yatırım Gereksinimi:

Her geliştirme sürecinde olduğu gibi zamana, paraya ve iş gücüne ihtiyacımız var. Öncelikle yurtiçinde üç büyük şehri domine etmeyi, ardından yurtdışına açılarak büyümeyi hedefliyoruz. Çalışmalarımızı tamamlayabilmek ve organizasyonlarımızı sürdürebilmek için yatırıma ihtiyaç duyuyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Meriç Sezer
Çağrı Güraksın-24141
Cengiz Can Özşener-24128
Burak Kasapoğlu-24129

YORUM YAP

GÖNDER
 • 0 Toplandı
  HEDEF:180.000
 • 0 DESTEKÇİ
 • 73 GÜN KALDI
 • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
 • Satış Aşamasında
 • DESTEK OL
 • TAKİP ET

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

48
gün kaldı
ParkIn Destek Ol

ParkIn

ParkIn,sürücülere en yakın ve en ekonomik otoparkları gösteren ücretsiz bir mobil uygulamadır.

DESTEK 11.320 HEDEF 40.000
49
gün kaldı
Sivil Kumbara Destek Ol

Sivil Kumbara

Toplumun tüm kesimlerini sosyal ve bireysel projelere kaynak oluşturmak amacı ile ortak paydalar çerçevesinde birleştiren bir sosyal ağ yazılımıdır.

DESTEK 40 HEDEF 100.000
24
gün kaldı
kithubb Destek Ol

kithubb

Yüzlerce kitaba sadece bir mobil uygulamayla okuduğunuz kitaplarınızı takaslayarak ücretsiz bir şekilde ulaşmak ister misiniz?

DESTEK 60 HEDEF 20.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....