Sıradışı bir bilgi yarışması deneyimi

Oyunun temel mantığı bilgi yarışması olması. Ancak klasik bilgi yarışmalarından biraz farklı bir formattadır. Uygulamada üyeliği olan her kullanıcı otomatik olarak her gün düzenlenen yarışmaya katılma hakkına sahip.

Yarışma her gün akşam 21:00 da başlar ve ertesi gün akşam 20:00 de sona erer.

Kullanıcı istediği saatte yarışmaya katılabilir ve sadece boş zamanlarında yarışarak ilerleyebilir. Yarışma 5 aşamadan oluşmaktadır ve kullanıcı ilk aşamadan yarışa girer. İlk aşamada yarışmacı katılım sınırı yoktur. Yarışmacı odalar içerisinde gezinerek karşısına gelen sorulara yanıt verir.

Doğru cevap vermesi durumunda odada bulunan 4 adet kapıdan birini seçer ve diğer odaya geçer.Bu şekilde ikinci aşamaya geçilebilen 10 adet kapıdan birine ulaşmaya çalışır.Bu sırada haritadan konumunu kontrol eder ve üst aşamaya geçiş kapısına ulaşmak için yapması gereken tercihleri belirler. Yalnız üst aşamaya taşıyan kapıların da bir sınırı vardır. Maksimum sayıya ulaşan kapı kapanır ve artık kullanıcı diğer kapılardan üst aşamaya geçmek zorunda kalır.

Her kapanan kapıda kullanıcılara bildirim gönderilerek kalan kapı sayısı konusunda uyarılır. ilk aşamanın tüm kapıları kapandıktan sonra yarışmaya yeni kullanıcı katılamaz ve aynı süreç üçüncü,dördüncü ve son aşamaya geçişte de devam eder. Son aşamaya sadece 100 Kullanıcı geçebilir ve liderlik için düellolar başlar. Düellolar Saat 20:00 da başlar ve o an aktif olmayan kullanıcı elenir.Kullanıcılar ikili olarak eşleştirilir ve istedikleri kategorilerden 10 adet soru sorulur.

Daha fazla doğru cevap veren kullanıcı diğerini eler. Aynı adette doğru cevaplanması durumunda ikinci 10 soru sorulur. Eşitlik bozulana kadar soru süreci devam eder.25 Kişi kaldığında 5'er kişilik gruplara ayrılır ve 10 adet soru sorulur.En çok doğru cevap veren kullanıcılar Son 5 kişilik Final grubuna katılır.

Final grubuna Son 10 soru sorulur ve verilen doğru cevap sayısına göre sıralama belirlenir.Aynı adette doğru cevap veren kullanıcılar arasında eşitlik bozulana kadar soru süreci devam eder.Ve son 5 sıralamada yer alanlar günün ödülünü kazanırlar.

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    1 yıl önce
    3.000
    Destek
    3.000

TAKIM


Mustafa Ünsal

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

70
gün kaldı
ParkMentor|Yeni Nesil Park Asistanı Destek Ol

ParkMentor|Yeni Nesil Park Asistanı

ParkMentor otoparklarda var olan sinyalizasyon sistemlerinden veya kameralardan aldığı verileri yapay zeka algoritmalarıyla birleştirerek sürücülere park alanlarını gösteren bir park asistanı

DESTEK 160 HEDEF 15.000
43
gün kaldı
Wetell Destek Ol

Wetell

Hikayeler hayata anlamlandırmanın en güzel yoludur.

DESTEK 125 HEDEF 30.000
68
gün kaldı
Vetnorm Destek Ol

Vetnorm

Dijital Veteriner Hekim Danışma Hizmeti

DESTEK 250 HEDEF 10.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....