ÖNEMLİ:
BU BİR EntreCOM Girişimidir.

BU KAMPANYADA TOPLANAN DESTEKLER, HEDEF TUTARININ YARISINDAN FAZLA OLMASI DURUMUNDA KAMPANYA BAŞARILI SAYILIR ve TOPLANAN FON KAMPANYA SAHİBİNE AKTARILIR.


Üniversite ikinci sınıfta yaratıcı drama ile tanıştım ve eğitim almaya başladım. Bir sene boyunca eğitime devam ederek bu alanda yetkinliğe ve deneyime ulaştım. Yaratıcı drama odaklı atölyeler yazdım, farklı insanlar ve gruplarla uygulayarak somut olarak da deneyim edindim. Daha sonra yaratıcı dramayı birçok farklı dinamiğe adapte edilebileceğini fark ettim. Girişimcilik ile tanıştım ve girişimcilik hakkında araştırmalar yapmaya başladım. Bu alanda edindiğim bilgiler doğrultusunda girişimciliği ve yaratıcı dramayı birleştirmeye karar verdim. Kendi girişimcilik yolculuğuma başlayıp, ilk olarak iş kanvası eğitimini yaratıcı dramaya adapte ettim. Pek çok kişinin takdirini topladım. Enis Erdem Yurdatapan ve EntreCom ile tanışıp bu yolculukta birlikte yürümeye karar verdik. Dört farklı yerde de etkinlik düzenledikten sonra bu işin olabileceğini gördüm. Marka olarak ilerleme kararı verip, çalışmalarıma başladım. Keşfet, Yarat ve Mutlu Olmak kelimelerinin ilk iki harfini toplayarak KEYAMU adıyla markamı belirledim. 

 

Keşfet, yarat, mutlu ol projemizi ortaya koyarken hem gözlemlediğimiz hem yaşadığımız bazı problemlere çözüm bulmak ve ortadan kaldırmak için yola çıktık. 


Keşfet

Daha önce gittiğiniz etkinlikleri eğitimleri ve atölyeleri düşününüz. Süreçte sadece eğitime bağlı kalıyorsunuz. Katılımcılar ile  birbirinizi  tanımıyorsunuz ve süreç içinde kendinizi hiç ifade etmiyorsunuz. Biz de bu nedenle sürece tanışma oyunları ile başlıyoruz. Süreç içinde katılımcıların birbiriyle tanışmasını ve sürece alışmalarını sağlıyoruz. Oyunlar oynayarak işlediğimiz konunun oyunları içine adapte ederek katılımcılar işlediğimiz konuyu öğreniyorsunuz. Bu sayede kendiliğinden öğrenme ediniminiz başlamış olur. 

 

Yarat

Eğitimler de öğrendiğimiz  bilgileri de günlük hayatta uygulamanızı bekliyoruz fakat günlük hayatın içine eğitimler adapte etmiyoruz. İşte biz de tam olarak bu problemi canlandırma yöntemi ile çözüyoruz.  Katılımcılara işlenen konu üzerinden rolleri tanımlıyoruz. Konuya uygun olarak rolleri canlandırmasını bekliyoruz.  Bu sayede işlenen konuyla ilgili tutum ve davranışlarınızı gözden geçirmenizi sağlıyoruz. Her canlandırma sonrası roller hakkında ve canlandırma sırasında yaşananlarla ilgili fark ettiklerinizi  gözden geçiriyoruz. Yaratma süreciniz gerçekleşmiş olur. 

 

Mutlu Ol

En son aşamaya geldiğimizde bu değerlendirme kısmı işlenen konuyu ne kadar özümsediğinizi, hem de konuyla ilgili kazandığı farkındalık, bilgi ve tecrübenizin bir tartımıdır. Bu sayede de mutlu olma aşamanız da tamamlanmış olur.

 

Kişiselleştirilmiş en verimli kurguyu yaparak her konuyu bütün dinamiklerin içine adapte edebiliyoruz. Buna ek olarak konuya uygun sadece oyunlar tasarlamak istiyoruz. İçerikleri de daha çok iş dünyasına ve girişimcilik dünyasında uygulamak istiyoruz.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Birsu Kambur
  4 ay önce
  50
  Destek
  50
 • Yasemin Ük
  4 ay önce
  20
  Destek
  20
 • Gizli Destekçi
  4 ay önce
  20
  Destek
  20
 • Raife İdil Ketenci
  4 ay önce
  20
  Destek
  20
 • A. Oğuz Gülay
  4 ay önce
  50
  Destek
  50
 • Gizli Destekçi
  4 ay önce
  50
  Destek
  50
 • Enis Erdem Yurdatapan
  4 ay önce
  50
  Destek
  50
 • fonbulucu Platformları
  4 ay önce
  50
  Destek
  50


TAKIM


Cansu Kambur
Selen Yüksel-23166
Enis Erdem Yurdatapan-5998

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

8
gün kaldı
Moman Destek Ol

Moman

Modadan daha fazlası

DESTEK 0 HEDEF 500
63
gün kaldı
Bana Yardımcı Olur musun? Destek Ol

Bana Yardımcı Olur musun?

Kredi kartı ile satın almış olduğum laptop borcu için yardım kampanyası düzenlemiş olmak istiyorum.

DESTEK 0 HEDEF 4.000
57
gün kaldı
1.000 Yemek Arabası Destek Projesi Destek Ol

1.000 Yemek Arabası Destek Projesi

COVID-19 salgınından etkilenen insanlara sürdürülebilir bir çözüm olarak 1,000 Yemek arabası projesi

DESTEK 1.750 HEDEF 3.500

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....