DESTEK OL
Lojistiği farklı bir boyuta taşıyoruz.
  • 0 Toplandı

    HEDEF:100.000
  • 0 DESTEKÇİ
  • 65 GÜN KALDI
  • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
  • Satış Aşamasında
  • DESTEK OL
  • TAKİP ET

PROJEMİZ HAZIR DURUMDADIR

www.kargoy.com

STDIOSOFT YAZILIM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

 

16.07.2020 tarihinde kurulan yeni bir start up firması olarak kuruluşumuzu gerçekleştirip geliştirdiğimiz yazılım uygulamaları ile geleceğe dair cerative ve inovatif fikirler ile bilişim ve yazılım sektöründe farklılık yaratmaya başladık.

Yazılım sektöründe en büyük farklılığımız yaptığımız uygulama ile insanların ihtiyaçlarını en kısa ve güvenilir bir şekilde kolayca gerçekleştirmelerini sağlamaktır.

Firma olarak sektörde doğru ve emin adımlarla başarılı bir yolda yürümekteyiz. Hedefimiz ve  ideallerimiz bir yıl içerisinde Türkiye’nin en iyi start up firmalarından olmak. İki ve Beş yıl içerisinde Dünya ‘da yaptığımız uygulamalar ile kendisinden söz ettirmektir.

 

KARGOY UYGULAMASI

 

KARGOY, yükü olan ve taşıtmak isteyen Yük Verenlerin hızla uygun kamyonları bulmalarını sağlayan, kamyoncuların ve yük taşıyan nakliye firmalarının ise aradıkları yüke, aradıkları zaman ve yerde bir an önce ulaşmalarına imkân yaratan yeni nesil bir dijital platformdur.

KARGOY ile geliştirdiğimiz dijital iş modeli (B2B) ile sadece Yük Verenleri ve Kamyoncuları dijital platformumuzda bir araya getirmekle kalmıyoruz; Yük veren fabrika ve şirketlere halen devam eden lojistik operasyonlarını gerçek zamanlı ve konum tabanlı İZLEME-YÖNETME(Monitoring) imkânı da veriyoruz.

Böylece Yük Verenler,  çalıştıkları lojistik firmalarını veya spottan tedarik ettikleri kamyonları kendilerine özel Dashboard’lar üzerinden gerçek zamanlı ve konum tabanlı yönetebiliyor, doğabilecek aksaklıklara önceden önlem alabiliyorlar.

Yük Verenler, Tüm nakliye operasyonlarını cepten yönetebiliyor, istedikleri yer ve zamanda uygun kamyon bulabiliyor, beğendikleri kamyoncuları “güvenilir kamyoncu” olarak tanımlayarak kendilerine özel taşıyıcı portföyleri yaratabiliyorlar.

KARGOY, lojistik yönetimine özel bir ERP olmasının ötesinde, lojistik sektörünün tüm paylaşlarına hizmet veren ve onları biraraya getiren bir dijital iş ortağıdır.

KARGOY, ürettiği inovatif ve öncü çözümleriyle lojistik sektörünün geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.

KARGOY , Yük Veren ve Yük Taşıyan olarak iki(2) ayrı uygulama üzerinden birbirlerine entegreli bir uygulamadır.

KARGOY, Yük Verenler(Müşteri) ve Yük Taşıyan(Sürücü) olmak üzere her iki tarafa da ayrı ayrı fırsatlar tanıyarak her iki tarafın arasında ki eksiklikleri gidererek gerekli ihtiyaçlarına ve isteklerine karşılık verebilen bir uygulamadır.

KARGOY, ile çalıştığınız da sizlere sunacağı en önemli sağladığı hizmetler ;

Cazip Koşullar;

Piyasadaki aracıları atlıyoruz ve yük verenler ve sürücüleri doğrudan buluşturuyoruz. Yüksek şeffaflık yaratarak, her iki taraf için de oldukça cazip finansal koşullar sunuyoruz.

Kalite;

Hem yük verenler hem de sürücüler için en önemli öncelik hizmetimizin kalitesidir. Derin teknoloji entegrasyonumuz, en yüksek servis seviyelerini garanti etmek için gönderilerin ve araçların tam şeffaflığını sağlar.

Canlı Takip;

Eşsiz bir izleme çözümü sunan, yük verenlerimiz ve sürücülerimiz için tedarik zincirine görsel bir genel bakış sunarak, esneklik yaratarak ilgili tüm taraflar için operasyonel planlamaya izin veriyoruz.

 

KARGOY, Uygulamayı kullanmaya başladığınız da net ön fiyatlandırma ve gerçek zamanlı verilerle, her zaman doğru kararlar vermeye sahip olursunuz.

Eşleştirme algoritmamız, yükünüzü uygun kamyonla anında ve verimli bir şekilde eşleştirerek, toplam nakliye maliyetinizi düşürür.

İşinizi hızlı ve verimli bir şekilde sürdürmek için en güvenli operatör ağı ve 7/24 destek ile güvenilirliği elde edin.

KARGOY, Birden fazla araç sahiplerine ‘FİLO YÖNETİMİ’ hizmetini sunarak maximum seviyede daha hızlı ve faydalı çalışma sistemine sahip olurlar.

KARGOY, her iki tarafa(Yük Veren ve Yük Taşıyan) sunduğu birçok fırsatın yanında Kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

KARGOY Uygulaması Lojistiği farklı bir boyuta taşımaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Burhan Yıldırım

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

36
gün kaldı
ISU International Space University, MSS Master of Space Studies Program Edu Destek Ol

ISU International Space University, MSS Master of Space Studies Program Edu

Hayatımın ringinde geçirdiğim birinci round'u başarılı bir şekilde atlattıktan sonra içine girdiğim ikinci roundda da başarılı olmam için yeni dönem eğitimimde bana destek olabilecek insanlara sesimi ulaştırarak başarabilirim.....

DESTEK 200 HEDEF 50.000
18
gün kaldı
Robotik Forum - Robotik Kodlama Platformu Destek Ol

Robotik Forum - Robotik Kodlama Platformu

Robotik Kodlama Platformu

DESTEK 0 HEDEF 8.000
78
gün kaldı
Üniversiteli Gençlerin Değer Katma Çabası : Dolmuş Dergi Destek Ol

Üniversiteli Gençlerin Değer Katma Çabası : Dolmuş Dergi

Bilgiye Kalkan Son Dolmuş! Kaçırmayın...

DESTEK 0 HEDEF 20.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....