DESTEK OL
Ülkemizden de, globale işler çıksın istiyorum.
  • 0 Toplandı

    HEDEF:15.000
  • 0 DESTEKÇİ
  • 63 GÜN KALDI
  • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
  • Geliştirme Aşamasında
  • DESTEK OL
  • TAKİP ET

Merhaba sevgili destekçim. Projemi anlatmadan önce biraz kendimi tanıtmak istiyorum. 1996 yılında Bursa'da doğdum. Okuma yazmayı öğrendiğimden beri haftada bir kitap bitiriyorum. Gıda mühendisliği ve fotoğrafçılık okudum. Bunların yanında metin yazarlığı, video editörlüğü ve photoshop tasarımları da yaptım. Video oyunlarına da fazlasıyla bağlıyım. Küçük yaşlarımdan itibaren fazlasıyla kitap, video oyun ve film tükettiğim için, artık çıkan ve çıkmış olan ürünlerin kaliteleri bana yeterli gelmemeye başladı. İstediğim romanı bulamıyor, istediğim oyunu oynayamıyordum çünkü yılların oluşturduğu bilgim ve kültürüm, ortaya çıkarılan eserleri yetersiz buluyordu. Ben de eksikliğini hissettiğim bu duruma "kendi romanımı yazmalıyım" diyerek çözüm buldum. Şimdi size diğer paragrafta projemden bahsedeceğim.

Uluslararası başarı sağlamış Harry Potter, The Lord of The Rings gibi kitap serileri var.  Bizim ülkemizden neden bu başarı seviyesine ulaşacak kitap serisi çıkmasın? Benim tam 8 kitap sürecek roman fikrim var. Kitabın evrenini sanki bir video oyun evreni tasarlarmışçasına tasarladım. Kıtalar, ülkeler oluşturdum. Ülkelere farklı kültürlere sahip insanlar ve iklimler atadım. Bir arka plan hikayesi oluşturdum. Şimdi de kitabımı yazmaya başladım. Kitabımı ülkemizde yayınlatmak istiyorum. Sonrasında ingilizce çevirisini yaptırıp uluslararası bir kitleye sunmak istiyorum. Bu işlemlerin bir kısmını yapabilmem adına 15.000TL fon açtım. Bu fon, kitabını yayınlama ve çeviri işlemlerinin tamamını karşılamayacak, üzerine ben de ekleme yapacağım ancak çok büyük destek olacak. Umarım siz de heyecanıma ortak olur ve bana destek sağlarsınız.

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.

TAKIM


Hüseyin Dinç

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

24
gün kaldı
kithubb Destek Ol

kithubb

Yüzlerce kitaba sadece bir mobil uygulamayla okuduğunuz kitaplarınızı takaslayarak ücretsiz bir şekilde ulaşmak ister misiniz?

DESTEK 60 HEDEF 20.000
21
gün kaldı
Görme engelli çocukların müzik şiir ve tiyatro etkinliği için sahne yapımı Destek Ol

Görme engelli çocukların müzik şiir ve tiyatro etkinliği için sahne yapımı

Görme engelli bireylerle 26 yıldır çalışan görme engelli bir uzman olarak özellikle müzik ve sahne sanatlarında çok başarılı olduğunu gördüğüm için onların bir sahnesi olmalı diye düşünüyorum.

DESTEK 200 HEDEF 15.000
15
gün kaldı
Global Farkındalık Destek Ol

Global Farkındalık

Dövizsiz Ticaret, Faizsiz Yaşam mümkün! Ekonomik, Ticari, Siyasi ve Külterel Farkındalığa sahip miyiz?

DESTEK 2.030 HEDEF 25.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....