Özellikle amatör müzisyenler için oluşturulacak olan uygulamada; bireysel, grup ve eğitimci olarak 4 ayrı giriş tanımlanacak. Bireysel giriş yapan insanların gelecekte müzik sektöründen beklentilerine göre gruplarla eşleşmelerini sağlamak, halihazırdaki yeteneklerini videolar ve yazıları ile destekleyip kimliklerini güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Grup için ise bireysel kimliklerden oluşturulmuş bir sayfa ve beklentilerine göre bireysel giriş yapanları eleyip grupları için en uygun kişiyi bulma fırsatı sağlayacaktır. Aynı zamanda amatör albümler, etkinlik bildirimleri yayınlayıp yetenek avcılarının gözdeleri haline gelebileceklerdir. Eğitimci kısmında ise kullandığı müzik aletine göre kendilerine bulabilecekleri uygun öğrenci profilleri üzerinden kazanç sağlayabilecekleri bir ortam sunmayı hedefliyoruz.(eğitimciler için puanlama sistemi olacaktır) Ayrıca müzik severler amatör müzisyen ve grupların yayınladığı maksimum 59 saniyelik videoları beğenip, sürekli olarak takipte kalabilecekler.

Bireysel Profil 

 1. Kişiye ait özel bilgiler. (yaş, cinsiyet, profil fotoğrafı, nerede ikamet ettiği, adı soyadı)

 2. Müzik sektöründe kaç yıldır bulunduğu, çaldığı enstrümanlar, bu zamana kadar yaptığı işler(bir mekan da çıktı mı veya festivalde bulundu mu), varsa kendisine ait bir özelliği, ileride bir grupta yer alması dahilinde nasıl bir beklentisi olduğu(para için mi yoksa sanat için mi bunu istediği vs), hangi müzik türleri ile ilgili olduğu, vokal ise hangi tür vokallik yaptığı ve yüklemek istemesi dahilinde 30 saniyelik kendisine ait maximum 3 adet video. 

Grup Profili

 1. Gruba ait isim, varsa grubun fotoğrafı ve nerede bulundukları

 2. Çıkıyorlarsa hangi mekanlarda çıkıyorlar, kaç yıllık beraber olduklarına ait bir bilgi, eğer grup tamamlanmamışsa hangi tür bir bireysel profile ihtiyaç duydukları( baterist, para için çalışan, gelecekteki beklentisi festivallerde çıkmaya müsait kişiler gibi)

 3. Bir grup ile bir bireysel profil mesajlaşma, gerekse buluşup anlaşmaları dahilinde anlaşmışsa bireysel profil o an mevcut grubun içine dahil edilebilecek

 4. Grubun gelecekten beklentileri, kendilerine ait yeteneklerini sergiledikler maximum 30 saniyelik 3 video

 5. Amatör kayıtlarını alabilecekleri( ses veya video) bir albüm köşesi, etkinliklerini kişilere sergileyip kaç kişinin katılacağını görebilecekleri bir etkinlik köşesi(  21 kasım saat 22.45’te .............’dayız!) 

Eğitimci Profili

 1. Özellikle belirli bir yaşa gelmiş ve deneyimlerini aktarma konusunda hevesli olan kişiler için açacağımız bu bölümde, kişiler kişisel bilgilerini girecekler başlangıç aşaması olarak, ayrıca nerede kaç yıl çalışmış olduklarını da gösterebilecekler

 2. Uzmanlaşmış olduğu enstrümanları belirtmelerinin yanı sıra kaç yıldır çaldıklarını ve bu enstrümanlara veya eğer yetenekleri vokal yapma yönündeyse bu doğrultuda her enstrümana ait 1 dakikalık video yükleyebilecekler

 3. Eğitimler haftada kaç saat olacak, ücret olarak talep ettikleri miktarı istekleri dahilinde sunabilecekler. Grup ve bireysel profilde olduğu gibi kendilerine müracaat eden kişilerle uygulama üzerinden mesajlaşabilecekler 

Müzik Sever Profili

 1. Kendilerine ait özel bilgilerini girebilecek klasik bir profil

 2. Hoşlarına giden müzik türlerini belirtip buna göre uygun bireysel profil veya grup arayışına girebilecekler. Beğenmeleri dahilinde bu profilleri takip edip, etkinliklere katılım gösterip gösteremeyeceklerini belirtebilecekler.

 3. Gruplara ait albümlerdeki şarkılara ve videolara erişim imkanları olacak

 4. Eğitimci arayışında iseler gerekli gördüğü kişi ile anlaşıp, iletişim haline geçebilecekler.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Talha Korkmaz

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

43
gün kaldı
Üniversiteli Gençlerin Değer Katma Çabası : Dolmuş Dergi Destek Ol

Üniversiteli Gençlerin Değer Katma Çabası : Dolmuş Dergi

Bilgiye Kalkan Son Dolmuş! Kaçırmayın...

DESTEK 0 HEDEF 20.000
206
gün kaldı
AGOFON Müzisyen Destek Fonu Destek Ol

AGOFON Müzisyen Destek Fonu

Covid-19 salgını sebebiyle kültür sanat dünyasının sosyal ve ekonomik olarak çok daha ciddi bir tahribatla yüzleşmesini engellemek için bu projeyi başlatıyoruz.

DESTEK 29.625 HEDEF 50.000
0
gün kaldı
Sivil Havacılığın Sosyal Adresi - UcakYolculari.Com İncele

Sivil Havacılığın Sosyal Adresi - UcakYolculari.Com

Sivil Havacılığın Sosyal Adresi

DESTEK 0 HEDEF 2.500

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....