"Göze hitap etmek" sloganı ile çıktığımız bu yolda tasarımın ve hayal gücünün sınırlarını zorlayarak hep daha iyisini yapabileceğimizin farkında olarak çok çalışıyoruz. Doğadan, insanlardan, tarihten kısacası varoluştan aldığımız ilhamla üretmeye devam ediyoruz.
Amacımız yaşam alanlarına dokunabilmek, sıradanlaşmış hayatlarımıza farklı bir soluk katabilmek. Duvar Saatleri, Metal Tablolar, Masa süsleri, Kişiselleştirilmiş özel hediyeler, Doğum günü, sevgililer günü ve daha birçok özel gün için oluşturulmuş hediyelik ürünler ile farklı bir hediye arayan birçok kişiye alternatif bir seçenek oluyoruz.
Özellikle kişiselleştirilmiş ürünler ile sevdiklerinizin çok daha özel hissetmesini sağlayarak hediye vermenin asıl sebebi olan karşımızdakine hissettirmek istediğimiz mutluluğun en üst sevide olmasını sağlıyoruz.

Ofislerinize, özel konsept tasarımlarla çalışma ortamlarınıza renk ve ilham katıyoruz. Müşterileriniz için özel olarak tasarlanmış promosyon ürünler ile daima hafızalarda kalmanızı sağlıyoruz.  

Vereceğiniz desteklerle hedefimiz tasarımlarımızı Yurtdışı pazarına açmak.2021 için 250.000 dolarlık satış hacmine ulaşmak. Kısıtlı olan reklam bütçemizi ulusal düzeyde reklam verebilecek seviyeye getirmek. Her geçen gün yeni eklenen tasarımlarımızla ulusal bir marka haline gelmek.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Mustafa Ünsal
Betül Sağlam-19295

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

8
gün kaldı
dronelarımı yeniden toplayıp uçmak istiyorum. Destek Ol

dronelarımı yeniden toplayıp uçmak istiyorum.

Gökyüzünde yeniden uçmak için

DESTEK 0 HEDEF 8.000
38
gün kaldı
Mardinin Süryani Çöreği Destek Ol

Mardinin Süryani Çöreği

Savaşta her şeyini kaybeden Suriyeli bir mülteciden Mardin'de Süryani Gorik endüstrisi için bir dükkanın en ünlü sahibine

DESTEK 0 HEDEF 25.000
37
gün kaldı
CoSaloons: Aradığın Kuaför Burada! Destek Ol

CoSaloons: Aradığın Kuaför Burada!

Kuaförlerle müşterilerin arasındaki iletişimi güçlendiren, müşterilerin daha kaliteli bir hizmet almasını sağlarken aynı zamanda kuaförlere kendini daha iyi tanıtma fırsatı veren bir dijital platformdur.

DESTEK 1.750 HEDEF 5.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....